ماموریت ما ، یافتن خانه ای زیبا برای شماست.

گروه آی هوم استانبول از مشاورین جوان، با انگیزه و در عین حال حرفه ای و زبده ای تشکیل شده که در مسیر خرید و فروش املاک در ترکیه و دریافت شهروندی، همراه قابل اطمینان مشتریان خود هستند.
ما در این مجموعه تلاش می کنیم تا خرید خانه در ترکیه برای مشتریانمان به تجربه ای خوشایند تبدیل بشود و از نقطه ی شروع تا انتهای این مسیر همراه آنها هستیم.
اولویت ما در آی هوم استانبول این نیست که سعی کنیم پروژه های ساختمانی پرسود تر را، به هر قیمتی، به مشتریانمان بفروشیم. برای مشاورین آی هوم استانبول، خواسته ها و نیازهای منحصر به فرد هر مشتری حرف اول و آخر را می زنند.
تمام تلاش ما بر این است که با ارائه ی خدماتی مانند مشاوره ی رایگان و سرویس بازدید رایگان از املاک تمامی اطلاعات لازم را قبل از خرید خانه در ترکیه در اختیار مشتریانمان قرار بدهیم تا آنها بتوانند با آگاهی کافی در مورد انتخاب و خرید و فروش ملک در ترکیه تصمیم بگیرند.
گروه مشاورین آی هوم استانبول پروژه های متعدد و مختلفی را در رده های گوناگون پوشش می دهد و همواره سعی دارد موقعیت خود را به عنوان یکی از به روز ترین و کاملترین بانک های اطلاعاتی املاک استانبول حفظ کند.

ما، به عنوان یک گروه و سایت خرید ملک در استانبول، از دسترسی لازم به تمامی فایل های اطلاعات املاک در استانبول برخوردار هستیم. افتخار ما این است که پس از ارائه ی مشاوره ی رایگان برای خرید خانه در ترکیه و شناسایی و بررسی خواسته ها و نیازهای مشتریانمان، پروژه هایی را به آنها معرفی کنیم که مناسبترین مورد برای آنها بوده و بیشترین سود را برای آنها داشته باشند.
خرید و فروش املاک در ترکیه، دریافت اجازه کار در ترکیه، ارائه مشاوره برای سرمایه گذاری در ترکیه، ارائه خدمات حقوقی و مالی، ثبت شرکت در ترکیه، اجاره املاک در ترکیه و همچنین برگزاری رایگان تور بازدید از پروژه ها تنها بخشی از خدماتی هستند که آی هوم استانبول به مشتریان خود ارائه می دهد.
در آی هوم استانبول مشتری همیشه حرف اول را می زند پس در صورت نیاز به هر یک از خدمات ذکر شده و حتی سایر خدمات مرتبط در ترکیه با ما در ارتباط باشید. مشاورین مجرب، آگاه و فارسی زبان آی هوم استانبول در تک تک گام هایی که به سوی آینده ی روشن خود برمی دارید همراهتان خواهند بود.

چرا ما را انتخاب کنید؟

ما در هر مرحله ،خدمات کاملی ارائه می دهیم.

سرمایه گذاری

خرید و فروش املاک

اجاره املاک