آی هوم ، مطمئن ترین آژانس املاک در ترکیه

ماموریت ما

ماموریت ما یافتن خانه زیبا سرمایه گذاری پر سود مشاوره رایگان

گروه آی هوم استانبول از مشاورین جوان، با انگیزه و در عین حال حرفه ای و زبده ای تشکیل شده که در مسیر خرید و فروش املاک در ترکیه و دریافت شهروندی، همراه قابل اطمینان مشتریان خود هستند.
ما در این مجموعه تلاش می کنیم تا خرید خانه در ترکیه برای مشتریانمان به تجربه ای خوشایند تبدیل بشود و از نقطه ی شروع تا انتهای این مسیر همراه آنها هستیم.
اولویت ما در آی هوم استانبول این نیست که سعی کنیم پروژه های ساختمانی پرسود تر را، به هر قیمتی، به مشتریانمان بفروشیم. برای مشاورین آی هوم استانبول، خواسته ها و نیازهای منحصر به فرد هر مشتری حرف اول و آخر را می زنند.
تمام تلاش ما بر این است که با ارائه ی خدماتی مانند مشاوره ی رایگان و سرویس بازدید رایگان از املاک تمامی اطلاعات لازم را قبل از خرید خانه در ترکیه در اختیار مشتریانمان قرار بدهیم تا آنها بتوانند با آگاهی کافی در مورد انتخاب و خرید و فروش ملک در ترکیه تصمیم بگیرند.
گروه مشاورین آی هوم استانبول پروژه های متعدد و مختلفی را در رده های گوناگون پوشش می دهد و همواره سعی دارد موقعیت خود را به عنوان یکی از به روز ترین و کاملترین بانک های اطلاعاتی املاک استانبول حفظ کند.

ihome

سوال دارید ؟

با مشاوران ما تماس گرفته و سوالات خود را مطرح کنید

آنلاین بودن تیم ما ۲۴/۷

۰۰۹۰۵۵۲۸۱۷۰۰۰۰

Shop
Wishlist
0 items Cart
My account
Call Now Buttonتماس بگیرید